• −15%
Dyzelinės sistemos valiklis WYNN'S...

Dyzelinės sistemos valiklis WYNN'S (325ml.)

WYN46754
Prekė mūsų sandėlyje: pristatymas 1-2 darbo dienos
8,50 € 10,00 € -15%
Su mokesčiais Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

 

Dyzelinės sistemos valiklis WYNN'S:
- Išvalo siurblius ir purkštukus;
- atkuria pradinę čiurkšlės formą;
- saugo nuo korozijos; - pagerina degimą ir sumažina suodžių susidarymą;
- apsaugo nuo kuro filtro užteršimo;
- kompensuoja degalų su mažesniu sieros kiekiu tepimo trūkumą;
- sumažina dyzelinio variklio charakteringą triukšmą;
- Rekomenduojamas visiems dyzeliniams varikliams su ar be turbokompresoriaus.
- Nekenkia katalizatoriams ir suodžių filtrams.NAUDOJIMAS: > Pilti į kuro baką, pageidautina prieš pilant degalus. > Įprasta dozė: vienas 325 ml buteliukas kas 8000 km.
Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės.
ATSARGIAI! ​​​​​​​Stengtis neįkvėpti dulkių / dūmų / dujų / rūko / garų / aerozolio. Patekus ant odos: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie nešiojami ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Prarijus: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. ATSARGIAI! Prarijus: nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.
NESKATINTI vėmimo. Neįkvėpti dulkių / dūmų / dujų / garų / aerozolio. Po naudojimo kruopščiai nuplauti. Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Pasijutus blogai, kreiptis į gydytoją. Esant sąlyčiui: skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Prieš naudojimą gauti specialias instrukcijas. Nenaudoti, jeigu neperskaityti ar nesuprasti visi saugos įspėjimai. Naudoti reikalaujamas asmenines apsaugos priemones. Stengtis neįkvėpti dulkių / dūmų / dujų / garų / aerozolio. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti kvėpavimo takų apsaugos priemones. Įkvėpus: jeigu nukentėjusiajam sunku kvėpuoti, išnešti jį į gryną orą; jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti.
PAVOJINGA! Prarijus ir patekus į kvėpavimo takus, gali sukelti mirtį.

5 Prekės

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.