Prekių pristatymo taisyklės:

1. Prekes Lietuvoje pristatome per VENIPAK siuntų pristatymo tarnybą.

2. Užsakymai kurių vertė didesnė nei 100.00 Eur visoje Lietuvoje pristatome NEMOKAMAI (prekes pristatant į Kuršių Neriją pristatymo mokestis +20.00 Eur)

3. Prekes nemokamai galima atsiimti mūsų parduotuvėje adresu Šiaulių g.9-1A, Zarasai.

4. Jei kliento užsakyme nurodyta klaidinga informacija (neegzistuojantis adresas, blogas telefonas numeris ir t.t.) - UŽSAKYMAS NEVYKDOMAS.

Prekių pristatymo terminai:

  • Iki 12h užsakytos ir apmokėtos prekės, kurių statusas yra "Prekė yra mūsų sandėlyje" VENIPAK paštomatais išsiunčiamos tą pačią darbo dieną. Pasirinkus pristatymą VENIPAK kurjeriu - prekė kurjeriui atiduodama kitos darbo dienos ryte.
  • Po 12h užsakytos ir apmokėtos prekės, kurių statusas yra "Prekė mūsų sandėlyje" VENIPAK paštomatais išsiunčiamos tą pačią darbo dieną arba kitos darbo dienos ryte. Pasirinkus pristatymą VENIPAK kurjeriu - prekės kurjeriui atiduodama kitos darbo dienos ryte.

  • Užsakytų ir apmokėtų prekių, kurių statusas yra "Prekė yra mūsų tiekėjų sandėlyje" pristatymo terminas yra nuo 1 iki 5 darbo dienų, nepriklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Dažniausiai tokių prekių pristatymo terminas trunka 1-2 darbo dienas, esant ilgesniam pristatymo terminui, prieš pradedant vykdyti užsakymą susisiekiama su užsakovu.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.