Gerbiamas Lankytojau,

Malonu, kad apsilankėte mūsų internetinėje parduotuvėje. Maloniai Jus informuojame, www.4car.lt yra UAB "INDALA" elektroninis projektas.

UAB "INDALA" įkurta 2013 metų pabaigoje. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba atsarginėmis automobilių dalimis, aksesuarais, padangomis bei eksplotaciniais skysčiais. Įmonėje dirbantis jaunas bei didelį patirties bagažą turintis kolektyvas visad siekia savo klientams pasiūlyti tik aukščiausios kokybės paslaugas bei prekes. Didelis Lietuvos ir užsienio partnerių ratas mums leidžia mums, savo klientams pasiūlyti prekes konkurencingomis kainomis rinkoje. O didelis parduotuvės prekių sandėlis leidžia prekes pristatyti per itin trumpą laiką.

UAB "INDALA" prekiauja laiko patikrintų atsarginių automobilių dalių produkcijos gamintojų prekėmis, todėl mes tikimės, kad Jums mūsų teikiamos paslaugos ir jų kokybė patiks bei galėsime bendradarbiauti dar labai ilgai.


UAB "INDALA"
Įmonės kodas: 303140487
PVM mokėtojo kodas: LT100008605218
Parduotuvės adresas: Dariaus ir Girėno g. 28A, Zarasai
Iškilus klausimams ar sunkumams visada prašome kreiptis į mus elektroniniu paštu info@4car.lt .

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.