• −15%
Benzino sistemos valiklis WYNN'S 3xA...

Benzino sistemos valiklis WYNN'S 3xA (325ml.)

WYN70759
Prekė mūsų sandėlyje: pristatymas 1-2 darbo dienos
10,20 € 12,00 € -15%
Su mokesčiais Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

 

WYNN'S "3XA" benzininiams varikliams - tai cheminė priemonė iš įvairių valiklių ir degimą gerinančių priedų.
SAVYBĖS: - pagerina degimą ir variklio darbo charakteristikas; - išvalo visą degalų sistemą (purkštukus, karbiuratorių ir vožtuvus) ir palaiko jos švarą; - sumažina nuodegų susidarymą degimo kameroje; - sumažina CO ir HC emisijas; - sumažina degalų sąnaudas; - mažina rūdžių susidarymą ir koroziją, ir tokiu būdu apsaugo degalų sistemą nuo ankstyvo susidėvėjimo ir pažeidimų; - nekenkia kataliziniams konverteriams.
NAUDOJIMO SRITYS: rekomenduojama visiems tiek naujiems, tiek naudotiems benzininiams varikliams - su įpurškimu ir karbiuratoriais.

NAUDOJIMO BŪDAS: > pilama į benzino baką; > vienas 325ml buteliukas skirtas 50 litrų benzino; > pageidautina priemonę supilti prieš užpildant baką benzinu - tokiu būdu degalai ir priemonė gerai susimaišys; > procedūrą kartoti kas 5000 km.
Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės.
PAVOJINGA!
Po naudojimo kruopščiai nuplauti. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą.
ATSARGIAI!
Prarijus: nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.
NESKATINTI vėmimo. Neįkvėpti dulkių / dūmų / dujų / garų / aerozolio. Po naudojimo kruopščiai nuplauti. Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Pasijutus blogai, kreiptis į gydytoją. Esant sąlyčiui: skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Prieš naudojimą gauti specialias instrukcijas. Nenaudoti, jeigu neperskaityti ar nesuprasti visi saugos įspėjimai. Naudoti reikalaujamas asmenines apsaugos priemones. Stengtis neįkvėpti dulkių / dūmų / dujų / garų / aerozolio. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti kvėpavimo takų apsaugos priemones. Įkvėpus: jeigu nukentėjusiajam sunku kvėpuoti, išnešti jį į gryną orą; jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti.
PAVOJINGA! Prarijus ir patekus į kvėpavimo takus, gali sukelti mirtį.

3 Prekės

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.